Premier League La Liga Ligue 1 Bundesliga Serie A UEFA Champions League UEFA Europa League Major League Soccer Euro Copa America
- World
- England
- France
- Germany
- Spain
- Italy
- Netherlands
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- See All
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B 2023
Table Matches Player Stats
OVERALL HOME AWAY FORM
4. liga: Division B
# TEAM P W D L +/- GD Pts
1 Chomutov 23 17 4 2 58-21 37 55 2 Kladno 23 15 4 4 64-20 44 49 3 Neratovice-Byškovice 23 14 2 7 42-23 19 44 4 Slaný 23 11 6 6 32-23 9 39 5 Meteor Praha 23 12 3 8 46-39 7 39 6 Újezd Praha 4 23 11 5 7 42-31 11 38 7 Olympie Březová 23 11 5 7 43-36 7 38 8 Brandýs nad Labem 23 10 5 8 40-41 -1 35 9 Ostrov 23 10 3 10 35-39 -4 33 10 Český Brod 23 8 6 9 39-40 -1 30 11 Hřebeč 23 7 6 10 43-47 -4 27 12 Admira Praha II 23 7 4 12 22-34 -12 25 13 Štětí 23 7 3 13 26-32 -6 24 14 Sokol Nespeky 23 5 4 14 27-55 -28 19 15 Louny 23 4 2 17 20-48 -28 14 16 Hvězda Cheb 23 3 2 18 11-61 -50 11 Promotion
Possible Relegation
Relegation
4. liga: Division B
# TEAM P W D L +/- GD PTS
1 Chomutov 12 11 1 0 35-6 29 34 2 Kladno 12 10 2 0 38-8 30 32 3 Neratovice-Byškovice 11 10 0 1 24-6 18 30 4 Ostrov 12 8 2 2 27-16 11 26 5 Meteor Praha 12 8 1 3 28-16 12 25 6 Olympie Březová 11 7 2 2 29-19 10 23 7 Slaný 12 6 4 2 19-9 10 22 8 Brandýs nad Labem 11 7 1 3 22-20 2 22 9 Admira Praha II 12 6 2 4 15-11 4 20 10 Český Brod 11 4 3 4 26-21 5 15 11 Hřebeč 12 4 3 5 26-23 3 15 12 Újezd Praha 4 11 4 3 4 16-15 1 15 13 Sokol Nespeky 11 4 3 4 17-18 -1 15 14 Louny 12 3 2 7 9-19 -10 11 15 Štětí 11 3 1 7 10-16 -6 10 16 Hvězda Cheb 11 2 2 7 5-21 -16 8 4. liga: Division B
# TEAM P W D L +/- GD PTS
1 Újezd Praha 4 12 7 2 3 26-16 10 23 2 Chomutov 11 6 3 2 23-15 8 21 3 Kladno 11 5 2 4 26-12 14 17 4 Slaný 11 5 2 4 13-14 -1 17 5 Olympie Březová 12 4 3 5 14-17 -3 15 6 Český Brod 12 4 3 5 13-19 -6 15 7 Neratovice-Byškovice 12 4 2 6 18-17 1 14 8 Štětí 12 4 2 6 16-16 0 14 9 Meteor Praha 11 4 2 5 18-23 -5 14 10 Brandýs nad Labem 12 3 4 5 18-21 -3 13 11 Hřebeč 11 3 3 5 17-24 -7 12 12 Ostrov 11 2 1 8 8-23 -15 7 13 Admira Praha II 11 1 2 8 7-23 -16 5 14 Sokol Nespeky 12 1 1 10 10-37 -27 4 15 Louny 11 1 0 10 11-29 -18 3 16 Hvězda Cheb 12 1 0 11 6-40 -34 3 4. liga: Division B
# TEAM LAST PLAYED MATCHES
1
Chomutov
L
W
L
D
W
2
Kladno
W
W
W
D
W
3
Neratovice-Byškovice
W
W
W
W
W
4
Slaný
W
W
L
D
D
5
Meteor Praha
L
D
W
L
W
6
Újezd Praha 4
L
W
L
D
D
7
Olympie Březová
W
L
W
W
W
8
Brandýs nad Labem
W
D
L
D
D
9
Ostrov
D
L
L
W
L
10
Český Brod
D
W
W
W
D
11
Hřebeč
L
D
D
L
L
12
Admira Praha II
L
L
D
D
W
13
Štětí
W
L
L
L
L
14
Sokol Nespeky
W
D
W
L
L
15
Louny
L
L
W
W
L
16
Hvězda Cheb
L
L
L
L
L
FIXTURE
RESULTS
03/05/2024
Chomutov Kladno
04/05/2024
Štětí Admira Praha II
04/05/2024
Újezd Praha 4 Neratovice-Byškovice
04/05/2024
Hřebeč Slaný
04/05/2024
Hvězda Cheb Meteor Praha
04/05/2024
Český Brod Brandýs nad Labem
04/05/2024
Sokol Nespeky Olympie Březová
04/05/2024
Ostrov Louny
11/05/2024
Kladno Ostrov
11/05/2024
Olympie Březová Újezd Praha 4
11/05/2024
Neratovice-Byškovice Český Brod
11/05/2024
Brandýs nad Labem Hřebeč
11/05/2024
Louny Štětí
11/05/2024
Slaný Chomutov
12/05/2024
Meteor Praha Sokol Nespeky
12/05/2024
Admira Praha II Hvězda Cheb
18/05/2024
Štětí Kladno
18/05/2024
Újezd Praha 4 Meteor Praha
18/05/2024
Sokol Nespeky Admira Praha II
18/05/2024
Český Brod Olympie Březová
18/05/2024
Neratovice-Byškovice Brandýs nad Labem
18/05/2024
Hvězda Cheb Louny
18/05/2024
Chomutov Hřebeč
18/05/2024
Ostrov Slaný
25/05/2024
Slaný Štětí
25/05/2024
Meteor Praha Český Brod
25/05/2024
Kladno Hvězda Cheb
25/05/2024
Louny Sokol Nespeky
25/05/2024
Olympie Březová Neratovice-Byškovice
25/05/2024
Hřebeč Ostrov
25/05/2024
Brandýs nad Labem Chomutov
25/05/2024
Admira Praha II Újezd Praha 4
01/06/2024
Štětí Hřebeč
01/06/2024
Újezd Praha 4 Louny
01/06/2024
Český Brod Admira Praha II
01/06/2024
Sokol Nespeky Kladno
01/06/2024
Neratovice-Byškovice Meteor Praha
01/06/2024
Olympie Březová Brandýs nad Labem
01/06/2024
Hvězda Cheb Slaný
01/06/2024
Ostrov Chomutov
08/06/2024
Slaný Sokol Nespeky
08/06/2024
Louny Český Brod
08/06/2024
Kladno Újezd Praha 4
08/06/2024
Chomutov Štětí
08/06/2024
Meteor Praha Olympie Březová
08/06/2024
Hřebeč Hvězda Cheb
08/06/2024
Brandýs nad Labem Ostrov
08/06/2024
Admira Praha II Neratovice-Byškovice
15/06/2024
Štětí Ostrov
15/06/2024
Sokol Nespeky Hřebeč
15/06/2024
Újezd Praha 4 Slaný
15/06/2024
Český Brod Kladno
15/06/2024
Brandýs nad Labem Meteor Praha
15/06/2024
Neratovice-Byškovice Louny
15/06/2024
Olympie Březová Admira Praha II
15/06/2024
Hvězda Cheb Chomutov
28/04/2024
Louny 1 - 3 Chomutov
FT
28/04/2024
Admira Praha II 1 - 0 Ostrov
FT
28/04/2024
Meteor Praha 2 - 1 Štětí
FT
27/04/2024
Český Brod 1 - 1 Újezd Praha 4
FT
27/04/2024
Olympie Březová 4 - 0 Hvězda Cheb
FT
27/04/2024
Brandýs nad Labem 1 - 1 Slaný
FT
27/04/2024
Neratovice-Byškovice 2 - 0 Sokol Nespeky
FT
26/04/2024
Kladno 2 - 0 Hřebeč
FT
20/04/2024
Sokol Nespeky 1 - 2 Český Brod
FT
20/04/2024
Ostrov 2 - 0 Meteor Praha
FT
20/04/2024
Hvězda Cheb 1 - 4 Neratovice-Byškovice
FT
20/04/2024
Štětí 0 - 3 Olympie Březová
FT
20/04/2024
Újezd Praha 4 1 - 1 Brandýs nad Labem
FT
20/04/2024
Hřebeč 1 - 4 Louny
FT
20/04/2024
Chomutov 1 - 1 Admira Praha II
FT
19/04/2024
Slaný 0 - 0 Kladno
FT
14/04/2024
Louny 1 - 0 Slaný
FT
14/04/2024
Admira Praha II 1 - 1 Hřebeč
FT
14/04/2024
Meteor Praha 3 - 2 Chomutov
FT
13/04/2024
Český Brod 4 - 1 Hvězda Cheb
FT
13/04/2024
Olympie Březová 4 - 1 Ostrov
FT
13/04/2024
Neratovice-Byškovice 2 - 0 Štětí
FT
13/04/2024
Brandýs nad Labem 0 - 8 Kladno
FT
13/04/2024
Újezd Praha 4 1 - 2 Sokol Nespeky
FT
06/04/2024
Sokol Nespeky 2 - 2 Brandýs nad Labem
FT
06/04/2024
Ostrov 0 - 4 Neratovice-Byškovice
FT
06/04/2024
Slaný 4 - 1 Admira Praha II
FT
06/04/2024
Hvězda Cheb 0 - 3 Újezd Praha 4
FT
06/04/2024
Štětí 0 - 3 Český Brod
FT
06/04/2024
Hřebeč 3 - 3 Meteor Praha
FT
06/04/2024
Kladno 4 - 1 Louny
FT
05/04/2024
Chomutov 3 - 0 Olympie Březová
FT
31/03/2024
Admira Praha II 0 - 1 Kladno
FT
30/03/2024
Sokol Nespeky 2 - 1 Hvězda Cheb
FT
29/03/2024
Český Brod 2 - 2 Ostrov
FT
29/03/2024
Meteor Praha 0 - 1 Slaný
FT
29/03/2024
Neratovice-Byškovice 2 - 1 Chomutov
FT
29/03/2024
Újezd Praha 4 0 - 4 Štětí
FT
29/03/2024
Brandýs nad Labem 3 - 1 Louny
FT
29/03/2024
Olympie Březová 3 - 2 Hřebeč
FT
24/03/2024
Louny 2 - 0 Admira Praha II
FT
23/03/2024
Hvězda Cheb 0 - 0 Brandýs nad Labem
FT
23/03/2024
Slaný 0 - 1 Olympie Březová
FT
23/03/2024
Ostrov 2 - 2 Újezd Praha 4
FT
23/03/2024
Štětí 0 - 0 Sokol Nespeky
FT
23/03/2024
Hřebeč 1 - 3 Neratovice-Byškovice
FT
23/03/2024
Chomutov 2 - 0 Český Brod
FT
23/03/2024
Kladno 4 - 1 Meteor Praha
FT
17/03/2024
Meteor Praha 5 - 0 Louny
FT
16/03/2024
Hvězda Cheb 0 - 0 Štětí
FT
16/03/2024
Olympie Březová 0 - 3 Kladno
FT
16/03/2024
Sokol Nespeky 2 - 0 Ostrov
FT
16/03/2024
Český Brod 4 - 2 Hřebeč
FT
16/03/2024
Brandýs nad Labem 2 - 0 Admira Praha II
FT
16/03/2024
Neratovice-Byškovice 0 - 2 Slaný
FT
16/03/2024
Újezd Praha 4 0 - 1 Chomutov
FT
10/03/2024
Louny 0 - 3 Olympie Březová
FT
10/03/2024
Admira Praha II 3 - 0 Meteor Praha
FT
09/03/2024
Ostrov 4 - 0 Hvězda Cheb
FT
09/03/2024
Slaný 0 - 0 Český Brod
FT
09/03/2024
Štětí 0 - 2 Brandýs nad Labem
FT
09/03/2024
Hřebeč 0 - 2 Újezd Praha 4
FT
09/03/2024
Chomutov 2 - 0 Sokol Nespeky
FT
09/03/2024
Kladno 4 - 0 Neratovice-Byškovice
FT
11/11/2023
Sokol Nespeky 3 - 0 Slaný
FT
11/11/2023
Český Brod 3 - 2 Louny
FT
11/11/2023
Hvězda Cheb 1 - 2 Hřebeč
FT
11/11/2023
Ostrov 2 - 1 Brandýs nad Labem
FT
11/11/2023
Štětí 0 - 1 Chomutov
FT
11/11/2023
Újezd Praha 4 3 - 1 Kladno
FT
11/11/2023
Neratovice-Byškovice 3 - 1 Admira Praha II
FT
11/11/2023
Olympie Březová 2 - 5 Meteor Praha
FT
05/11/2023
Louny 0 - 2 Újezd Praha 4
FT
05/11/2023
Admira Praha II 0 - 2 Český Brod
FT
05/11/2023
Meteor Praha 3 - 2 Neratovice-Byškovice
FT
04/11/2023
Slaný 3 - 1 Hvězda Cheb
FT
04/11/2023
Chomutov 3 - 0 Ostrov
FT
04/11/2023
Kladno 5 - 1 Sokol Nespeky
FT
04/11/2023
Hřebeč 4 - 1 Štětí
FT
04/11/2023
Brandýs nad Labem 3 - 1 Olympie Březová
FT
28/10/2023
Hvězda Cheb 0 - 6 Kladno
FT
28/10/2023
Sokol Nespeky 2 - 1 Louny
FT
28/10/2023
Český Brod 1 - 2 Meteor Praha
FT
28/10/2023
Ostrov 4 - 2 Hřebeč
FT
28/10/2023
Štětí 1 - 2 Slaný
FT
28/10/2023
Újezd Praha 4 2 - 0 Admira Praha II
FT
28/10/2023
Neratovice-Byškovice 1 - 0 Olympie Březová
FT
28/10/2023
Chomutov 5 - 1 Brandýs nad Labem
FT
22/10/2023
Louny 0 - 1 Hvězda Cheb
FT
22/10/2023
Admira Praha II 4 - 3 Sokol Nespeky
FT
22/10/2023
Meteor Praha 2 - 1 Újezd Praha 4
FT
21/10/2023
Slaný 4 - 0 Ostrov
FT
21/10/2023
Kladno 2 - 1 Štětí
FT
21/10/2023
Hřebeč 0 - 3 Chomutov
FT
21/10/2023
Olympie Březová 1 - 1 Český Brod
FT
21/10/2023
Brandýs nad Labem 2 - 0 Neratovice-Byškovice
FT
14/10/2023
Sokol Nespeky 0 - 2 Meteor Praha
FT
14/10/2023
Český Brod 1 - 1 Neratovice-Byškovice
FT
14/10/2023
Hvězda Cheb 0 - 1 Admira Praha II
FT
14/10/2023
Ostrov 2 - 1 Kladno
FT
14/10/2023
Štětí 2 - 1 Louny
FT
14/10/2023
Újezd Praha 4 1 - 1 Olympie Březová
FT
14/10/2023
Hřebeč 1 - 3 Brandýs nad Labem
FT
14/10/2023
Chomutov 3 - 1 Slaný
FT
08/10/2023
Louny 0 - 1 Ostrov
FT
08/10/2023
Admira Praha II 1 - 0 Štětí
FT
08/10/2023
Meteor Praha 4 - 0 Hvězda Cheb
FT
07/10/2023
Slaný 0 - 0 Hřebeč
FT
07/10/2023
Kladno 1 - 1 Chomutov
FT
07/10/2023
Brandýs nad Labem 2 - 1 Český Brod
FT
07/10/2023
Neratovice-Byškovice 2 - 1 Újezd Praha 4
FT
07/10/2023
Olympie Březová 3 - 1 Sokol Nespeky
FT
30/09/2023
Sokol Nespeky 0 - 3 Neratovice-Byškovice
FT
30/09/2023
Hvězda Cheb 0 - 1 Olympie Březová
FT
30/09/2023
Ostrov 2 - 2 Admira Praha II
FT
30/09/2023
Slaný 2 - 1 Brandýs nad Labem
FT
30/09/2023
Štětí 0 - 2 Meteor Praha
FT
30/09/2023
Újezd Praha 4 1 - 1 Český Brod
FT
30/09/2023
Hřebeč 1 - 1 Kladno
FT
29/09/2023
Chomutov 2 - 0 Louny
FT
24/09/2023
Admira Praha II 0 - 1 Chomutov
FT
24/09/2023
Louny 2 - 2 Hřebeč
FT
24/09/2023
Meteor Praha 1 - 2 Ostrov
FT
23/09/2023
Český Brod 5 - 0 Sokol Nespeky
FT
23/09/2023
Brandýs nad Labem 1 - 4 Újezd Praha 4
FT
23/09/2023
Olympie Březová 3 - 2 Štětí
FT
23/09/2023
Neratovice-Byškovice 2 - 0 Hvězda Cheb
FT
22/09/2023
Kladno 1 - 1 Slaný
FT
16/09/2023
Sokol Nespeky 1 - 3 Újezd Praha 4
FT
16/09/2023
Slaný 1 - 0 Louny
FT
16/09/2023
Ostrov 2 - 0 Olympie Březová
FT
16/09/2023
Hvězda Cheb 0 - 3 Český Brod
FT
16/09/2023
Štětí 1 - 0 Neratovice-Byškovice
FT
16/09/2023
Hřebeč 3 - 0 Admira Praha II
FT
16/09/2023
Chomutov 5 - 1 Meteor Praha
FT
16/09/2023
Kladno 2 - 1 Brandýs nad Labem
FT
10/09/2023
Louny 1 - 4 Kladno
FT
10/09/2023
Admira Praha II 0 - 1 Slaný
FT
10/09/2023
Meteor Praha 2 - 3 Hřebeč
FT
09/09/2023
Český Brod 0 - 2 Štětí
FT
09/09/2023
Brandýs nad Labem 3 - 1 Sokol Nespeky
FT
09/09/2023
Neratovice-Byškovice 3 - 1 Ostrov
FT
09/09/2023
Olympie Březová 2 - 2 Chomutov
FT
09/09/2023
Újezd Praha 4 4 - 0 Hvězda Cheb
FT
03/09/2023
Louny 0 - 2 Brandýs nad Labem
FT
02/09/2023
Ostrov 2 - 0 Český Brod
FT
02/09/2023
Slaný 2 - 1 Meteor Praha
FT
02/09/2023
Hvězda Cheb 1 - 0 Sokol Nespeky
FT
02/09/2023
Štětí 1 - 2 Újezd Praha 4
FT
02/09/2023
Hřebeč 2 - 2 Olympie Březová
FT
02/09/2023
Chomutov 3 - 1 Neratovice-Byškovice
FT
01/09/2023
Kladno 2 - 0 Admira Praha II
FT
27/08/2023
Brandýs nad Labem 5 - 2 Hvězda Cheb
FT
27/08/2023
Admira Praha II 1 - 0 Louny
FT
27/08/2023
Meteor Praha 2 - 1 Kladno
FT
26/08/2023
Český Brod 3 - 5 Chomutov
FT
26/08/2023
Sokol Nespeky 1 - 1 Štětí
FT
26/08/2023
Olympie Březová 2 - 1 Slaný
FT
26/08/2023
Neratovice-Byškovice 4 - 0 Hřebeč
FT
26/08/2023
Újezd Praha 4 2 - 1 Ostrov
FT
23/08/2023
Meteor Praha 2 - 2 Brandýs nad Labem
FT
20/08/2023
Louny 1 - 1 Meteor Praha
FT
20/08/2023
Admira Praha II 3 - 1 Brandýs nad Labem
FT
19/08/2023
Slaný 0 - 0 Neratovice-Byškovice
FT
19/08/2023
Ostrov 4 - 1 Sokol Nespeky
FT
19/08/2023
Štětí 5 - 0 Hvězda Cheb
FT
19/08/2023
Hřebeč 3 - 0 Český Brod
FT
18/08/2023
Chomutov 3 - 1 Újezd Praha 4
FT
18/08/2023
Kladno 4 - 1 Olympie Březová
FT
13/08/2023
Meteor Praha 2 - 1 Admira Praha II
FT
12/08/2023
Český Brod 2 - 3 Slaný
FT
12/08/2023
Sokol Nespeky 3 - 3 Chomutov
FT
12/08/2023
Hvězda Cheb 1 - 0 Ostrov
FT
12/08/2023
Neratovice-Byškovice 3 - 0 Kladno
FT
12/08/2023
Olympie Březová 5 - 1 Louny
FT
12/08/2023
Brandýs nad Labem 0 - 1 Štětí
FT
12/08/2023
Újezd Praha 4 1 - 3 Hřebeč
FT
06/08/2023
Louny 1 - 0 Neratovice-Byškovice
FT
06/08/2023
Admira Praha II 1 - 1 Olympie Březová
FT
05/08/2023
Slaný 3 - 4 Újezd Praha 4
FT
05/08/2023
Ostrov 1 - 3 Štětí
FT
05/08/2023
Hřebeč 7 - 1 Sokol Nespeky
FT
05/08/2023
Chomutov 3 - 0 Hvězda Cheb
FT
04/08/2023
Kladno 7 - 0 Český Brod
FT
SCORERS ASSISTS RED CARDS YELLOW CARDS
# PLAYER TEAM GOALS
# PLAYER TEAM ASSISTS
# PLAYER TEAM CARDS
1 F. Suchý Kladno
2 M. Lauricella Benešov
3 D. Samek Mariánské Lázně
4 P. Kořistka Mariánské Lázně
5 M. Patrovský Mariánské Lázně
6 Jan Prochazka Kladno
7 K. Kleinmond Kladno
8 J. Tesar Kladno
9 V. Kalina Kladno
10 P. Bartos Kladno
11 J. Pechr Kladno
12 M. Turek Benešov
13 S. Tavoce Kladno
14 Š. Hanzlík Kladno
15 T. Prochazka Kladno
16 M. Tóth Kladno
17 A. Nesladek Kladno
18 V. krsek Kladno
19 J. Růžička Kladno
20 J. Sodoma Dobrovice # PLAYER TEAM CARDS
1 F. Suchý Kladno
2 M. Lauricella Benešov
3 D. Samek Mariánské Lázně
4 P. Kořistka Mariánské Lázně
5 M. Patrovský Mariánské Lázně
6 Jan Prochazka Kladno
7 K. Kleinmond Kladno
8 J. Tesar Kladno
9 V. Kalina Kladno
10 P. Bartos Kladno
11 J. Pechr Kladno
12 M. Turek Benešov
13 S. Tavoce Kladno
14 Š. Hanzlík Kladno
15 T. Prochazka Kladno
16 M. Tóth Kladno
17 A. Nesladek Kladno
18 V. krsek Kladno
19 J. Růžička Kladno
20 J. Sodoma Dobrovice How many teams (clubs) are in the 4. liga - Divizie B season 2023 in Czech-Republic?
In Czech-Republic, the 4. liga - Divizie B in season 2023 has 16 teams(clubs). The teams are as listed below.