Premier League La Liga Ligue 1 Bundesliga Serie A UEFA Champions League UEFA Europa League Major League Soccer Euro Copa America
- World
- England
- France
- Germany
- Spain
- Italy
- Netherlands
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- See All
Denmark - Denmark Series - Relegation Round 2022
Table Matches Player Stats
OVERALL HOME AWAY FORM
FIXTURE
RESULTS
17/06/2023
Karlslunde 5 - 0 B 1908
FT
17/06/2023
Gørslev 4 - 2 Herstedøster
FT
17/06/2023
Tårnby FF 1 - 2 Greve
FT
17/06/2023
KFUM Roskilde 1 - 2 GVI
FT
17/06/2023
LSF 4 - 0 Næstved II
FT
17/06/2023
Slagelse B&I 1 - 5 Allerød
FT
17/06/2023
Herlev 1 - 0 KFUM
FT
17/06/2023
B 1909 0 - 2 Tarup-Paarup
FT
17/06/2023
Hedensted 2 - 2 B 1913
FT
17/06/2023
Brabrand II 1 - 4 OKS
FT
17/06/2023
Varde 2 - 1 Otterup
FT
17/06/2023
Viby 0 - 1 ASA Aarhus
FT
17/06/2023
Kjellerup 4 - 4 Djursland
FT
17/06/2023
AaB II 3 - 1 Nørresundby
FT
17/06/2023
Skjold Sæby 0 - 0 VB 1968
FT
17/06/2023
VRI 1 - 1 Aarhus Fremad II
FT
13/06/2023
KFUM 2 - 4 Skjold Sæby
FT
10/06/2023
Nørresundby 0 - 1 Viby
FT
10/06/2023
Greve 0 - 5 KFUM Roskilde
FT
10/06/2023
Allerød 2 - 0 Herlev
FT
10/06/2023
VB 1968 2 - 3 LSF
FT
10/06/2023
Otterup 2 - 2 B 1909
FT
10/06/2023
OKS 2 - 1 Varde
FT
10/06/2023
Tarup-Paarup 5 - 1 Hedensted
FT
10/06/2023
AaB II 1 - 3 Aarhus Fremad II
FT
10/06/2023
ASA Aarhus 1 - 3 Kjellerup
FT
09/06/2023
GVI 3 - 1 Karlslunde
FT
09/06/2023
B 1908 2 - 1 Gørslev
FT
09/06/2023
Djursland 1 - 0 VRI
FT
09/06/2023
Herstedøster 4 - 1 Tårnby FF
FT
09/06/2023
Næstved II 1 - 2 Slagelse B&I
FT
09/06/2023
B 1913 2 - 1 Brabrand II
FT
03/06/2023
Skjold Sæby 3 - 2 Allerød
FT
03/06/2023
Varde 2 - 5 B 1913
FT
03/06/2023
B 1909 0 - 4 Hedensted
FT
03/06/2023
Brabrand II 0 - 3 Tarup-Paarup
FT
03/06/2023
KFUM Roskilde 1 - 1 Herstedøster
FT
03/06/2023
Nørresundby 0 - 4 Aarhus Fremad II
FT
03/06/2023
Karlslunde 1 - 1 Gørslev
FT
03/06/2023
Otterup 0 - 3 OKS
FT
03/06/2023
Viby 3 - 3 Kjellerup
FT
03/06/2023
VRI 2 - 1 ASA Aarhus
FT
03/06/2023
GVI 1 - 2 Greve
FT
02/06/2023
AaB II 1 - 0 Djursland
FT
02/06/2023
Slagelse B&I 1 - 0 Herlev
FT
02/06/2023
LSF 0 - 0 KFUM
FT
02/06/2023
Næstved II 2 - 4 VB 1968
FT
02/06/2023
Tårnby FF 1 - 2 B 1908
FT
31/05/2023
Brabrand II 2 - 2 Varde
FT
27/05/2023
Herlev 0 - 0 Skjold Sæby
FT
27/05/2023
Aarhus Fremad II 2 - 0 Viby
FT
27/05/2023
Hedensted 2 - 0 Brabrand II
FT
27/05/2023
Greve 2 - 1 Karlslunde
FT
27/05/2023
Allerød 0 - 2 LSF
FT
27/05/2023
VB 1968 2 - 0 Slagelse B&I
FT
27/05/2023
OKS 3 - 1 B 1909
FT
27/05/2023
Tarup-Paarup 2 - 2 Varde
FT
27/05/2023
B 1908 0 - 0 KFUM Roskilde
FT
27/05/2023
KFUM 2 - 4 Næstved II
FT
26/05/2023
Djursland 0 - 2 Nørresundby
FT
26/05/2023
Kjellerup 2 - 0 VRI
FT
26/05/2023
ASA Aarhus 4 - 0 AaB II
FT
26/05/2023
Gørslev 0 - 2 Tårnby FF
FT
26/05/2023
Herstedøster 1 - 3 GVI
FT
26/05/2023
B 1913 4 - 2 Otterup
FT
20/05/2023
Varde 1 - 0 Hedensted
FT
20/05/2023
B 1909 2 - 1 Brabrand II
FT
20/05/2023
Aarhus Fremad II 3 - 1 Djursland
FT
20/05/2023
KFUM Roskilde 0 - 1 Gørslev
FT
20/05/2023
Greve 2 - 1 Herstedøster
FT
20/05/2023
VB 1968 5 - 1 KFUM
FT
20/05/2023
Otterup 0 - 7 Tarup-Paarup
FT
20/05/2023
OKS 3 - 2 B 1913
FT
20/05/2023
ASA Aarhus 1 - 1 Nørresundby
FT
19/05/2023
GVI 1 - 3 B 1908
FT
19/05/2023
Slagelse B&I 0 - 5 Skjold Sæby
FT
19/05/2023
LSF 0 - 3 Herlev
FT
19/05/2023
Næstved II 2 - 2 Allerød
FT
18/05/2023
Viby 3 - 2 VRI
FT
18/05/2023
Karlslunde 2 - 0 Tårnby FF
FT
17/05/2023
Nørresundby 3 - 4 Djursland
FT
17/05/2023
AaB II 4 - 0 Kjellerup
FT
13/05/2023
Djursland 0 - 0 Viby
FT
13/05/2023
Herlev 5 - 0 Næstved II
FT
13/05/2023
Aarhus Fremad II 4 - 0 ASA Aarhus
FT
13/05/2023
Allerød 2 - 1 VB 1968
FT
13/05/2023
Tarup-Paarup 1 - 3 OKS
FT
13/05/2023
VRI 5 - 1 AaB II
FT
13/05/2023
B 1908 2 - 0 Greve
FT
13/05/2023
KFUM 1 - 1 Slagelse B&I
FT
13/05/2023
Skjold Sæby 1 - 1 LSF
FT
12/05/2023
Tårnby FF 2 - 1 KFUM Roskilde
FT
12/05/2023
Kjellerup 2 - 1 Nørresundby
FT
12/05/2023
Hedensted 6 - 0 Otterup
FT
12/05/2023
Herstedøster 1 - 4 Karlslunde
FT
12/05/2023
Gørslev 1 - 0 GVI
FT
12/05/2023
B 1913 1 - 1 B 1909
FT
10/05/2023
KFUM 4 - 1 LSF
FT
06/05/2023
Djursland 1 - 1 ASA Aarhus
FT
06/05/2023
B 1909 1 - 1 Varde
FT
06/05/2023
Aarhus Fremad II 6 - 0 Kjellerup
FT
06/05/2023
Nørresundby 3 - 0 VRI
FT
06/05/2023
Greve 2 - 1 Gørslev
FT
06/05/2023
Karlslunde 3 - 0 KFUM Roskilde
FT
06/05/2023
Otterup 1 - 2 Brabrand II
FT
06/05/2023
OKS 5 - 0 Hedensted
FT
06/05/2023
Viby 2 - 2 AaB II
FT
06/05/2023
KFUM 0 - 2 Allerød
FT
05/05/2023
Slagelse B&I 1 - 2 LSF
FT
05/05/2023
Næstved II 2 - 2 Skjold Sæby
FT
05/05/2023
B 1913 1 - 2 Tarup-Paarup
FT
05/05/2023
Herstedøster 3 - 0 B 1908
FT
04/05/2023
GVI 1 - 1 Tårnby FF
FT
04/05/2023
VB 1968 0 - 1 Herlev
FT
29/04/2023
Aarhus Fremad II 3 - 0 VRI
FT
29/04/2023
Djursland 6 - 2 Kjellerup
FT
29/04/2023
Nørresundby 0 - 2 AaB II
FT
29/04/2023
Greve 3 - 1 Tårnby FF
FT
29/04/2023
VB 1968 2 - 3 Skjold Sæby
FT
29/04/2023
Allerød 4 - 2 Slagelse B&I
FT
29/04/2023
B 1913 0 - 2 Hedensted
FT
29/04/2023
OKS 3 - 0 Brabrand II
FT
29/04/2023
Otterup 0 - 3 Varde
FT
29/04/2023
ASA Aarhus 0 - 2 Viby
FT
29/04/2023
B 1908 2 - 1 Karlslunde
FT
29/04/2023
GVI 0 - 1 KFUM Roskilde
FT
29/04/2023
KFUM 1 - 0 Herlev
FT
28/04/2023
Herstedøster 2 - 1 Gørslev
FT
28/04/2023
Næstved II 1 - 1 LSF
FT
27/04/2023
Tarup-Paarup 0 - 0 B 1909
FT
25/04/2023
B 1913 0 - 1 OKS
FT
22/04/2023
Varde 3 - 1 OKS
FT
22/04/2023
Herlev 4 - 3 Allerød
FT
22/04/2023
B 1909 3 - 2 Otterup
FT
22/04/2023
Brabrand II 4 - 3 B 1913
FT
22/04/2023
Aarhus Fremad II 6 - 2 AaB II
FT
22/04/2023
KFUM Roskilde 1 - 1 Greve
FT
22/04/2023
Hedensted 3 - 1 Tarup-Paarup
FT
22/04/2023
Kjellerup 1 - 0 ASA Aarhus
FT
22/04/2023
Viby 1 - 1 Nørresundby
FT
22/04/2023
VRI 1 - 1 Djursland
FT
22/04/2023
Karlslunde 0 - 0 GVI
FT
21/04/2023
Tårnby FF 3 - 1 Herstedøster
FT
21/04/2023
Slagelse B&I 0 - 2 Næstved II
FT
21/04/2023
LSF 1 - 3 VB 1968
FT
21/04/2023
Skjold Sæby 3 - 1 KFUM
FT
21/04/2023
Gørslev 2 - 3 B 1908
FT
18/04/2023
Otterup 4 - 0 B 1913
FT
15/04/2023
Aarhus Fremad II 3 - 0 Nørresundby
FT
15/04/2023
VB 1968 2 - 1 Næstved II
FT
15/04/2023
Djursland 3 - 5 AaB II
FT
15/04/2023
Hedensted 1 - 2 B 1909
FT
15/04/2023
Kjellerup 1 - 4 Viby
FT
15/04/2023
Greve 1 - 0 GVI
FT
15/04/2023
Allerød 4 - 3 Skjold Sæby
FT
15/04/2023
Tarup-Paarup 0 - 0 Brabrand II
FT
15/04/2023
B 1913 1 - 3 Varde
FT
15/04/2023
OKS 4 - 1 Otterup
FT
15/04/2023
ASA Aarhus 1 - 3 VRI
FT
15/04/2023
B 1908 1 - 1 Tårnby FF
FT
14/04/2023
Gørslev 0 - 0 Karlslunde
FT
14/04/2023
Herlev 2 - 3 Slagelse B&I
FT
14/04/2023
Herstedøster 4 - 0 KFUM Roskilde
FT
11/04/2023
B 1909 0 - 1 B 1913
FT
08/04/2023
Varde 3 - 0 Tarup-Paarup
FT
08/04/2023
Brabrand II 1 - 1 Hedensted
FT
08/04/2023
B 1909 3 - 3 OKS
FT
08/04/2023
KFUM Roskilde 0 - 2 B 1908
FT
08/04/2023
Karlslunde 0 - 1 Greve
FT
08/04/2023
GVI 2 - 2 Herstedøster
FT
08/04/2023
Skjold Sæby 2 - 1 Herlev
FT
07/04/2023
Slagelse B&I 1 - 2 VB 1968
FT
07/04/2023
Næstved II 2 - 0 KFUM
FT
07/04/2023
LSF 5 - 0 Allerød
FT
06/04/2023
Viby 1 - 0 Aarhus Fremad II
FT
06/04/2023
AaB II 0 - 0 ASA Aarhus
FT
06/04/2023
VRI 1 - 2 Kjellerup
FT
06/04/2023
Tårnby FF 1 - 3 Gørslev
FT
01/04/2023
Djursland 1 - 2 Aarhus Fremad II
FT
01/04/2023
Skjold Sæby 1 - 1 Slagelse B&I
FT
01/04/2023
Herlev 2 - 2 LSF
FT
01/04/2023
Hedensted 2 - 0 Varde
FT
01/04/2023
Kjellerup 2 - 1 AaB II
FT
01/04/2023
Nørresundby 2 - 2 ASA Aarhus
FT
01/04/2023
Allerød 0 - 0 Næstved II
FT
01/04/2023
Tarup-Paarup 2 - 3 Otterup
FT
01/04/2023
VRI 1 - 4 Viby
FT
01/04/2023
B 1908 2 - 0 GVI
FT
01/04/2023
Brabrand II 2 - 2 B 1909
FT
31/03/2023
Gørslev 1 - 2 KFUM Roskilde
FT
31/03/2023
Tårnby FF 3 - 1 Karlslunde
FT
31/03/2023
KFUM 2 - 1 VB 1968
FT
31/03/2023
Herstedøster 2 - 0 Greve
FT
25/03/2023
Varde 2 - 2 Brabrand II
FT
25/03/2023
Greve 0 - 0 B 1908
FT
25/03/2023
KFUM Roskilde 1 - 1 Tårnby FF
FT
25/03/2023
Nørresundby 2 - 2 Kjellerup
FT
25/03/2023
Karlslunde 3 - 2 Herstedøster
FT
25/03/2023
OKS 2 - 1 Tarup-Paarup
FT
25/03/2023
Otterup 0 - 3 Hedensted
FT
25/03/2023
Viby 2 - 2 Djursland
FT
25/03/2023
AaB II 2 - 2 VRI
FT
25/03/2023
ASA Aarhus 0 - 2 Aarhus Fremad II
FT
25/03/2023
GVI 1 - 1 Gørslev
FT
24/03/2023
VB 1968 2 - 0 Allerød
FT
24/03/2023
Slagelse B&I 0 - 2 KFUM
FT
24/03/2023
LSF 2 - 0 Skjold Sæby
FT
24/03/2023
Næstved II 4 - 1 Herlev
FT
18/03/2023
Brabrand II 2 - 1 Otterup
FT
18/03/2023
Varde 3 - 1 B 1909
FT
18/03/2023
Tårnby FF 4 - 0 GVI
FT
18/03/2023
Herlev 1 - 1 VB 1968
FT
18/03/2023
KFUM Roskilde 2 - 0 Karlslunde
FT
18/03/2023
Hedensted 3 - 1 OKS
FT
18/03/2023
Kjellerup 2 - 4 Aarhus Fremad II
FT
18/03/2023
Allerød 0 - 0 KFUM
FT
18/03/2023
Tarup-Paarup 2 - 0 B 1913
FT
18/03/2023
AaB II 1 - 1 Viby
FT
18/03/2023
VRI 0 - 1 Nørresundby
FT
18/03/2023
ASA Aarhus 2 - 4 Djursland
FT
18/03/2023
Skjold Sæby 5 - 2 Næstved II
FT
18/03/2023
B 1908 3 - 2 Herstedøster
FT
17/03/2023
Gørslev 1 - 2 Greve
FT
17/03/2023
LSF 2 - 1 Slagelse B&I
FT
SCORERS ASSISTS RED CARDS YELLOW CARDS
# PLAYER TEAM GOALS
# PLAYER TEAM ASSISTS
# PLAYER TEAM CARDS
1 I. Abdalas Tårnby FF
2 F. Jensen Dalum 3 M. Andersen Dalum
4 V. Bove-Qvistgaard Dalum 5 Mohammad Ali Tårnby FF 6 N. Bursac Tårnby FF 7 C. Østberg Hansen Tårnby FF 8 A. Uzan Tårnby FF
9 O. Larsen Tårnby FF 10 D. Bengtsen Tårnby FF 11 M. Hansen Tårnby FF
12 B. Rygaard Slagelse B&I 13 L. Kiilerich Tårnby FF 14 M. Rajovic Tårnby FF 15 L. Chang-Andersen Tårnby FF 16 S. Ysbæk-Nielsen Allerød 17 D. Karjasevic Allerød
18 N. Vesterbæk Allerød 19 J. Gårdsvoll Allerød 20 M. Christensen Greve
# PLAYER TEAM CARDS
1 I. Abdalas Tårnby FF
2 F. Jensen Dalum 3 M. Andersen Dalum
4 V. Bove-Qvistgaard Dalum 5 Mohammad Ali Tårnby FF 6 N. Bursac Tårnby FF 7 C. Østberg Hansen Tårnby FF 8 A. Uzan Tårnby FF
9 O. Larsen Tårnby FF 10 D. Bengtsen Tårnby FF 11 M. Hansen Tårnby FF
12 B. Rygaard Slagelse B&I 13 L. Kiilerich Tårnby FF 14 M. Rajovic Tårnby FF 15 L. Chang-Andersen Tårnby FF 16 S. Ysbæk-Nielsen Allerød 17 D. Karjasevic Allerød
18 N. Vesterbæk Allerød 19 J. Gårdsvoll Allerød 20 M. Christensen Greve