Premier League La Liga Ligue 1 Bundesliga Serie A UEFA Champions League UEFA Europa League Major League Soccer Euro Copa America
- World
- England
- France
- Germany
- Spain
- Italy
- Netherlands
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- See All
Russia - Second League - Group 4 2023
Table Matches Player Stats
OVERALL HOME AWAY FORM
FIXTURE
RESULTS
12/11/2023
Akron II 1 - 1 Nosta
FT
12/11/2023
Khimik Vurnary 0 - 0 Torpedo Miass
FT
12/11/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 2 - 2 Dinamo Barnaul
FT
12/11/2023
Ural II 1 - 1 Rubin Kazan 2
FT
09/11/2023
Orenburg II 4 - 4 Dinamo Barnaul
FT
05/11/2023
Rubin Kazan 2 1 - 0 Akron II
FT
05/11/2023
Khimik Vurnary 1 - 0 Nosta
FT
05/11/2023
Torpedo Miass 3 - 1 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
29/10/2023
Khimik Vurnary 1 - 0 Rubin Kazan 2
FT
29/10/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 0 - 0 Nosta
FT
29/10/2023
Dinamo Barnaul 2 - 5 Torpedo Miass
FT
28/10/2023
Ural II 1 - 0 Orenburg II
FT
23/10/2023
Ural II 1 - 1 Akron II
FT
22/10/2023
Rubin Kazan 2 1 - 0 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
22/10/2023
Orenburg II 0 - 2 Torpedo Miass
FT
22/10/2023
Nosta 3 - 2 Dinamo Barnaul
FT
15/10/2023
Torpedo Miass 0 - 1 Nosta
FT
15/10/2023
Khimik Vurnary 0 - 0 Ural II
FT
15/10/2023
Akron II 2 - 3 Orenburg II
FT
14/10/2023
Dinamo Barnaul 0 - 1 Rubin Kazan 2
FT
08/10/2023
Akron II 1 - 1 Khimik Vurnary
FT
08/10/2023
Rubin Kazan 2 1 - 2 Torpedo Miass
FT
08/10/2023
Orenburg II 0 - 2 Nosta
FT
08/10/2023
Ural II 0 - 1 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
01/10/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 1 - 0 Akron II
FT
01/10/2023
Khimik Vurnary 2 - 0 Orenburg II
FT
01/10/2023
Nosta 0 - 2 Rubin Kazan 2
FT
01/10/2023
Dinamo Barnaul 1 - 3 Ural II
FT
24/09/2023
Akron II 0 - 2 Dinamo Barnaul
FT
23/09/2023
Orenburg II 0 - 1 Rubin Kazan 2
FT
23/09/2023
Ural II 3 - 2 Torpedo Miass
FT
20/09/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 1 - 0 Khimik Vurnary
FT
17/09/2023
Nosta 3 - 1 Ural II
FT
17/09/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 0 - 1 Orenburg II
FT
17/09/2023
Torpedo Miass 3 - 0 Akron II
FT
17/09/2023
Dinamo Barnaul 1 - 4 Khimik Vurnary
FT
09/09/2023
Akron II 0 - 2 Rubin Kazan 2
FT
09/09/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 0 - 1 Torpedo Miass
FT
09/09/2023
Nosta 1 - 1 Khimik Vurnary
FT
09/09/2023
Dinamo Barnaul 3 - 0 Orenburg II
FT
03/09/2023
Rubin Kazan 2 0 - 2 Khimik Vurnary
FT
03/09/2023
Nosta 0 - 0 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
03/09/2023
Torpedo Miass 0 - 0 Dinamo Barnaul
FT
02/09/2023
Orenburg II 1 - 1 Ural II
FT
28/08/2023
Akron II 2 - 3 Ural II
FT
27/08/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 0 - 1 Rubin Kazan 2
FT
27/08/2023
Torpedo Miass 2 - 0 Orenburg II
FT
27/08/2023
Dinamo Barnaul 1 - 2 Nosta
FT
19/08/2023
Orenburg II 1 - 0 Akron II
FT
19/08/2023
Nosta 1 - 3 Torpedo Miass
FT
19/08/2023
Rubin Kazan 2 1 - 1 Dinamo Barnaul
FT
19/08/2023
Ural II 0 - 2 Khimik Vurnary
FT
13/08/2023
Nosta 1 - 1 Orenburg II
FT
13/08/2023
Torpedo Miass 4 - 0 Rubin Kazan 2
FT
13/08/2023
Uralets Nizhnyi Tagil 0 - 2 Ural II
FT
13/08/2023
Khimik Vurnary 2 - 0 Akron II
FT
07/08/2023
Akron II 0 - 1 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
06/08/2023
Rubin Kazan 2 0 - 0 Nosta
FT
06/08/2023
Orenburg II 0 - 0 Khimik Vurnary
FT
06/08/2023
Ural II 2 - 3 Dinamo Barnaul
FT
29/07/2023
Rubin Kazan 2 2 - 2 Orenburg II
FT
29/07/2023
Torpedo Miass 2 - 1 Ural II
FT
29/07/2023
Khimik Vurnary 0 - 0 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
29/07/2023
Dinamo Barnaul 5 - 0 Akron II
FT
23/07/2023
Orenburg II 1 - 1 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
23/07/2023
Akron II 1 - 3 Torpedo Miass
FT
23/07/2023
Khimik Vurnary 2 - 1 Dinamo Barnaul
FT
23/07/2023
Ural II 0 - 0 Nosta
FT
19/07/2023
Nosta 4 - 1 Akron II
FT
16/07/2023
Rubin Kazan 2 1 - 1 Ural II
FT
16/07/2023
Zenit Izhevsk Orenburg II
CANC
16/07/2023
Torpedo Miass 1 - 1 Khimik Vurnary
FT
16/07/2023
Dinamo Barnaul 0 - 0 Uralets Nizhnyi Tagil
FT
SCORERS ASSISTS RED CARDS YELLOW CARDS
# PLAYER TEAM GOALS
1 K. Moiseev Rostov II 3 2 A. Shamonin Rostov II 2 3 A. Chupaev Dinamo Moskva II 2 4 D. Burkin Ural II 2 5 D. Kalayda Nizhny Novgorod II 2
6 E. Karpitskiy Krylya Sovetov II 2 7 V. Abramov Nosta 2 8 S. Pryakhin Baltika BFU 2 9 D. Semenchuk Rostov II 1 10 A. Maksetsov Rostov II 1 11 I. Aznaurov Rostov II 1 12 V. Okishor Dinamo Moskva II 1 13 G. Ignatov Rostov II 1 14 A. Bykovskiy Spartak Moscow 2 1 15 D. Shantaliy Rostov II 1 16 E. Potapov Torpedo Vladimir 1 17 K. Antipov Nosta 1 18 I. Kozhukhar Dinamo Kirov 1 19 P. Solomatin Sokol Kazan 1 20 N. Vasilyev Rubin Kazan 2 1
# PLAYER TEAM ASSISTS
# PLAYER TEAM CARDS
1 I. Lyubukhin Ural II 1 2 N. Kashtan Rostov II 0 3 D. Semenchuk Rostov II 0 4 V. Okishor Dinamo Moskva II 0 5 V. Teplyakov Krylya Sovetov II 0 6 M. Tikhonov Nizhny Novgorod II 0 7 D. Knyazev Orenburg II 0 8 S. Stolbov Orenburg II 0 9 N. Bozov Spartak Moscow 2 0 10 I. Gribakin Krylya Sovetov II 0 11 A. Khodanovich Orenburg II 0 12 A. Tumanyan Ural II 0 13 S. Pakholkov Nosta 0 14 A. Parshukov Ural II 0
15 S. Yurin Orenburg II 0 16 A. Dmitryuk Uralets Nizhnyi Tagil 0 17 E. Kamilov Rubin Kazan 2 0 18 E. Makarov Uralets Nizhnyi Tagil 0 19 A. Tsiberkin Sokol Kazan 0 20 A. Dolya Amkar 0 # PLAYER TEAM CARDS
1 N. Kashtan Rostov II 3 2 D. Semenchuk Rostov II 2 3 V. Okishor Dinamo Moskva II 2 4 V. Teplyakov Krylya Sovetov II 1 5 M. Tikhonov Nizhny Novgorod II 1 6 D. Knyazev Orenburg II 1 7 S. Stolbov Orenburg II 1 8 N. Bozov Spartak Moscow 2 1 9 I. Gribakin Krylya Sovetov II 1 10 A. Khodanovich Orenburg II 1 11 A. Tumanyan Ural II 1 12 S. Pakholkov Nosta 1 13 A. Parshukov Ural II 1
14 S. Yurin Orenburg II 1 15 A. Dmitryuk Uralets Nizhnyi Tagil 1 16 E. Kamilov Rubin Kazan 2 1 17 E. Makarov Uralets Nizhnyi Tagil 1 18 A. Tsiberkin Sokol Kazan 1 19 A. Ermakov Ural II 1 20 A. Dolya Amkar 1